Warning: include(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /strona/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /strona/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /strona/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /strona/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /strona/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php:65) in /strona/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /strona/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php:65) in /strona/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 14
O marce - TAK! Mój sposób na czysty dom

O marce

Marka TAK! to doskonałej jakości produkty chemii gospodarczej oraz środki do prania, dostępne na polskim rynku od 20 lat.

Tym co przyświeca nam niezmiennie od początku działalności, jest dostarczanie skutecznych, niezawodnych produktów, przyjemnych i łatwych w użytkowaniu, a jednocześnie korzystnych dla portfela, ponieważ każda rodzina zasługuje na najlepsze rozwiązania. Dokładamy starań, aby produkty TAK! mogły jak najlepiej spełniać potrzeby Polek w zakresie utrzymania czystości.

TAK!

Z marką TAK! łatwo uporasz się z codziennym myciem naczyń, sprzątaniem, praniem oraz skutecznie poradzisz sobie z problemami, takimi jak trudne plamy na ubraniach, uporczywe zabrudzenia, przypalony sprzęt kuchenny, itd.

Nasze produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe, są oparte na nowoczesnych formułach, a jednocześnie niezwykle ekonomiczne w użyciu.

Oferujemy szeroki wybór sprawdzonych środków czystości, w tym płyny do mycia naczyń, tabletki do zmywarek, płyny do podłóg, płyny do mycia szyb, proszki do prania, płyny do płukania tkanin, środki do czyszczenia i dezynfekcji łazienki, udrażniacze, preparaty do czyszczenia i pielęgnacji mebli, a także produkty specjalistyczne.

  • Proszki do prania TAK! swoją skuteczność w usuwaniu trudnych plam potwierdziły testami laboratoryjnymi, a dodatkowo nie zawierają fosforanów, są bezpieczne dla Ciebie, środowiska oraz dla pralki.
  • Nowa linia Płynów uniwersalnych TAK! sprawia, że bieżące sprzątanie jest przyjemniejsze, a piękne zapachy płynów utrzymują się przez wiele godzin.
  • Skoncentrowane Płyny do naczyń TAK! są nie tylko skuteczne i ekonomiczne w użyciu, ale co bardzo ważne dla każdej Pani domu, delikatne dla dłoni.

Produkty Marki TAK! można kupić w wielu znanych supermarketach i sklepach detalicznych. Tysiące zadowolonych Klientów w całej Polsce to nasza najlepsza wizytówka.

Spróbuj i przekonaj się, że warto wybrać TAK!